Overlay

Ar sex pažintys gali tapti skirybų priežastimi?

Sužinojote, jog jūsų vyras lankosi tokiose internetinėse svetainėse kaip, kad http://sexpazintys.biz/ kurių turinys yra sex pažintys? Tai dar vienas ženklas, rodantis, jog jūsų santykiai kvepia neištikimybe. Tokiu atveju nevertėtu daužyti indų ir skubėti pas advokatus dėl skirybų. Specialistai pataria ramiai susėsti ir aptrati su sutuoktiniu kodėl taip atsitiko.

Dažniausiai naujų sekso partnetių paieškos reiškia ne tiek nora skirtis, kiek naujų pojūčių trūkumą. Galbūš jūsų seksualinis gyvenimas per pastaruosius keletą mėnesių stipriai atšalo? Sąntykius pagyvinti gali sekso žaisliukai ar išbandymas naujų, dar

nepatirtų seksualinių žaidimų. Mes jau rašėme apie tai, kad seksas yra gyvenimo variklis, ir niekas taip nesuartina dviejų žmonių, kaip lytiniai sąntykiai. Tiesa seksas turi būti kokybiškas ir tai ką darote turi būti priimtina bei malonu abėjoms dalyvaujančioms pusėms.

Galbūt vertėtų ką nors išbandyti pirmą kartą. Daugumai žmonių pirmas kartas yra viena iš įsimintiniausių akimirkų gyvenime. Ir jei pirmo sekso nesugrąžinsi, bet galima išbandyti daug kitų dalykų. Įvairių pirmo karto nuotykių galima rasti aprašytu http://sexpazintys.biz/category/pirmas-kartas/.  Kai kurie čia pateikiami pirmieji kartai tikrai stebina. Tačiau tai gali būti puiki vieta pasisemti įkvėpimo. Kodėl nepabandžius sekso tryse? arba lovą iškeisti į paplūdimį, o gal į automobilių stovėjimo aikštelę?

Vienas kontraversiškesnių varijantų yra jau minėtas seksas tryse. Vis daugiau porų į savo meilės guolį nutaria priimti dar vieną asmenį. Priklausomai nuo poros tai gali būti tiek vaikinas, tiek mergina. Vistik dažniau trečiuoju (gal tiksliaus trečiąją) tampa būtent merginos. Verta apsvarstyti ir grupinio sekso galimybę. Visuomėnei liberalėjant tai tampa vis labiau prieinama. Jau ir lietuvoje paGooglinus galima nesunkiai rasti bent keletą svingerių bendruomenių.

Yra dalykų kurių merginos nedrįsta pasakyti, tačiau norėtų, jog apie tai žinotų jų vaikinai. Amerikoje žurnalistai atliko apklausą, kurioje dalyvavo daugiau kaip tūkstantis aukštųjų mokyklų studenčių, kurios nurodė keletą išties įdomių faktų kurių nedrįsta pasakyti vaikinui. Žemiau rasite trumpa video apžvalgą (anglų kalba) apie tai ko nedrįsta pasakyti merginos.


Kaip matyti, ženklų, kurie rodo vyro neištikimybę, yra išties nemažai, tačiau neverta pamiršti ir intuicijos –  juk pas moteris ji yra puikiai išvystyta. Tačiau neverta pamiršti senos patarlės, jog ten kur nėra tarpo, kaisčio neįkiši. Arba perfrazuojant, jei vyras eina “į kairę”, tai gali būti ne vien jo kaltė. Pasinaudokite aukščiau išvardintais patarimais ir išsaugokite savo santuoka, o šalia to ir patirkite daugybė naujų potyrių.