Overlay

Pažaidėm su sese ir nebezinau ką daryti

Taigi, nenoriu sakyti savo vardo, bet noriu paprašyti pagalbos. Manau, kad turiu tikrai didelę bėdą. Šią vasarą mūsų tėvai išvažiavo į sodą ir mes namuose likome dviese su sese. Mes abidvi tikrai gerai sutariam ir laikau ją ne tik sese, bet ir savo geriausia drauge. Vis prasidėjo kai iš ryto sesuo pasiūlė kartu maudytis duše, nes gali baigtis karštas vanduo (pas mus vanduo pašildomas boileriu), nieko keisto čia nėra, mes ir anksčiau maudydavomės kartu, bet šį kartą pastebėjau, kad sesė mane lyg ir per stipriai nužiūrinėja. Kabinėjosi, kodėl nenusiskutau putės ir labai jau žaismingai mane visą numuilavo.

Visa diena praėjo kaip įprasta ir tik ant vakaro kai likome dviese vėl prasidėjo keisti dalykai. Mes jau ėjome miegoti (miegame viename kambaryje) ir viskas atrodo normalu, bet sesė staiga pasakė, kad nori miegoti kartu su manimi. Nieko blogo nepagalvojau, mes ir anksčiau miegodavome kartu. Bet šikarta ji vis kutenosi ir staiga pradėjo žaisti su mano krūtimis. Nieko negalėjau jai pasakyti. Man tai lyg ir patiko, bet jaučiausi nejaukiai. Tada pajutau, kad sesė man bučiuoja į kaklą. Tai buvo labaimalonu, bet kartu ir gėda. Tada ji man numovė maikutę, o aš nedrįsau nieko pasakyti ir staiga ji pradėjo vėl bučiuoti kaklą ir po biški leistis žemyn. Vėliau ji pradėjo laizyti mano spenelius. Tai tesėsi apie 1o minučių man labai patiko. Vėliau viskas baigėsi ir dar pabučiavusi mane abidvi apsikabinusios užmigom.

Nuo kitos dienos viskas pasiketė, ji dabar menęs lyg ir vengia, nesišneka. Čia gal buvo koks išbandymas ar panašiai. Nežinau ką man daryti, gal galite ką nors patarti? Bėja man 17 metų, o sesei 19.